O nás | Kožní Frýdek-Místek

Dobrý den, vážení klienti, milí pacienti.
 
Srdečně Vás vítáme na našich webových stránkách, které se týkají zdravotních služeb vesměs hrazených z veřejného zdravotního pojištění.
 
Služby kosmetické a estetické, stejně jako služby týkající se formování postavy a hubnutí, nehradí žádná ze zdravotních pojišťoven – najdete je na webu www.primapocit.cz
 
Dovolte, abych Vám úvodem krátce představila naše nestátní zdravotnické zařízení, které vzniklo ve Frýdku Místku, část Frýdek, a to v roce 1995.
 
Základem našeho zdravotnického zařízení je DERMATOVENEROLOGICKÁ AMBULANCE a KOŽNÍ DENNÍ STACIONÁŘ, kde se věnujeme vyšetření a léčbě všech kožních onemocnění včetně nemocí pokožky hlavy a nehtů.
 
Kožní denní stacionář pak slouží k ošetřování a léčbě nejtěžších dermatoz, které nereagují na běžnou ambulantní léčbu a je schopno nahradit v řadě případů i hospitalizaci.
 
Na poli FLEBOLOGIE a LYMFOLOGIE se zabýváme vyšetřením a léčbou problémů spojených s křečovými žilami a lymfatickými otoky – nejčastěji bércovými vředy, ekzemy bérců či dermatitidami z lymfostázy, poskytujeme lymfodrenáže a provádíme SKLEROTIZACE křečových žil
 
Vyhledávaná je na našem pracovišti PORADNA PRO PIGMENTOVÉ NEVY a mateřská znaménka – za tímto účelem je pracoviště vybaveno špičkovým dermatoskopem a také zákrokovým sálkem, kde rizikové či problémové útvary i odstraňujeme.
 
Zajišťujeme též odběr a zaslání materiálu k histologickému vyšetření.
 

Našimi smluvními partnery jsou zdravotní pojišťovny:

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
213 Revírní bratrská pokladna
205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
207 Oborová zdravotní pojišťovna
211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
201 Vojenská zdravotní pojišťovna
 
V našem zdravotnickém zařízení je OBJEDNACÍ SYSTÉM, k vyšetření či kontrole je tedy nutné se objednat.
 
Na druhé straně vyšetříme a ošetříme každého, kdo naši péči potřebuje a objednáním si ji vyžádá, ať je odkudkoli.
 
Objednávky lze realizovat pouze telefonicky a to od 6:30 – 18:30 hodin každý všední den na tel. +420 558 621 625, mob. +420 606 70 70 70
 
Těšíme se na Vaši návštěvu.